Özlüce Klima Servisi

Özlüce klima servisi, klima bakım, tamir ve onarımı için 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Özellikle sıcak havalarda evlerde vazgeçilmez beyaz eşyalardan biri olan klimalar sıklıkla bakım ve onarım gerektirmektedir. Bakımı düzenli yapılmayan klimalar zamanla tıkanıklık yaşamaktadır. Çalışma performansı ise bu duruma bağlı olarak düşmektedir. Firmamız yalnızca klima bakımını değil, tamir, montaj, gaz dolum gibi pek çok işlemi gerçekleştirmektedir. Klima bakım ve tamirat işlemlerimiz klimaların farklı marka ve modelleri için geçerlilik taşımaktadır. Ekibimiz uzman personelden oluşmaktadır. Talebinize ve ihtiyaçlarınıza anında ve pratik çözümler sunuyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan hizmet anlayışımız ile kaliteyi ayağınıza kadar getiriyoruz.

Özlüce Klima Tamiri

Özlüce klima servisi ve tamiri olarak Bursa ilinde en ucuz fiyatlarla hizmet vermekteyiz. 60 dakikada teknik servis kapınızda! ☎ 0534 044 11 81

Firmamız öncelikle birbirinden farklı model ve markanın klima montajını yapmaktadır. Pek çok klima markası montaj hizmeti verse de memnuniyetsiz sonuçlar doğurabiliyor. Randevu oluşturduktan sonra montaj ekibi adresinize oldukça geç ulaşabiliyor. Bu gibi olumsuz durumların önüne geçmek adına firmamız uygun fiyatlara kaliteli ve profesyonel montaj hizmeti gerçekleştirmektedir. Klimanızın montaj işleminden sonra düzenli bakım işlemlerini de uzman teknik ekibimizin usta elleri ile hizmetinize sunuyoruz. Bakımı düzenli yapılmayan klimalar zamanla tıkanmaya yol açmaktadır. Böyle bir durumda ise klima tamiri ekibimiz hizmetinize ulaşmaktadır. Ayrıca Özlüce klima servisi olarak firmamız klima kompresör kısmına gaz dolumu gerçekleştirmektedir. Kompresörlerdeki gaz buharlaşmayı ve soğutma işlemini sağlamaktadır. Gazın bitmesi halinde emilim gerçekleşmediği için soğutma gerçekleşmez. Bu konuda firmamız yardımınıza yetişmektedir. Yılda iki kere klima gazını kontrol ederek dolum işlemi için firmamızdan yardım ve destek alabilirsiniz.
Profesyonel Klima Hizmetleri
Firmamız işini profesyonelce yapan, hizmet içi eğitimlerini tamamlamış personelden oluşmaktadır. Ekibimizin profesyonelliğini firmamızın yıllardan gelen tecrübesi ile birleştirdik ve kalite anlayışımızı hizmetinize sunduk. 7 gün 24 saat hizmet veren teknik ekibimiz ve canlı destek ekibimiz ihtiyaçlarınıza anında yanıt vermektedir. Etkili çözüm önerileri ile hizmet veren firmamız güler yüzlü personeliyle bu hizmetlerini desteklemektedir. Evinize, iş yerinize, kamuya açık ve klimaya ihtiyaç duyulan her alana Özlüce klima servisi hizmetleri ulaşmaktadır. Uygun fiyat garantisi ve kaliteli hizmet ile müşterilerimizin memnuniyetini kazanıyoruz.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (2 Oy Verildi, Ortalama: 5,00 out of 5)
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bizlere info@bursakombitamirservisi.com mail adresimizden yada 0534 044 11 81 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın