Nilüfer Kombi Servisi

Nilüfer kombi servisi kombiler evlerimizin bağımsız ısıtma yapan cihazları olarak günlük yaşantımıza konfor katar. Uzman teknik ekiplerden aldığınız servis destekleri ile cihazlarınızın ilk veriminin uzun yıllar sürmesi sağlanır. Bu alanda Nilüfer kombi tamiri teknik destek ihtiyaçlarınızda çözüm merkezi olarak hizmetler sunmaktadır. Farklı ihtiyaçlarınıza en uygun çözümler sunulmaktadır. Kombi bakımı, montajı ve onarımı alanlarında sorunsuz destekler sunulmaktadır.
Kombi Montajı

Nilüfer kombi servisi olarak tüm markalara ait cihazların tamir ve bakım işlemlerini uygun fiyatlarla yapmaktayız. ☎ 0534 044 11 81

Nilüfer kombi servisi olarak önerimiz; Kombinizin sağlam duvara monte edilmesi önemlidir. Tesisat önceden döşendiği için montaj işleminin sisteme uygun bir şekilde yapılması gereklidir. Hermetik ve bacalı kombiler farklı şekillerde montaj yapılır ve servis fiyatları bu bağlamda belirlenir. Tesisat eğitimli kişiler tarafından yapılması önemlidir. Tesisat kısmında ise gidiş ve dönüş hattının bağlı olduğu kısımlara özellikle dikkat edilmelidir. Kombilerin uygun bir şekilde montajı güvenli ve verimli kullanımlar sağlayacaktır.

Nilüfer Kombi Tamiri

Farklı marka ve model kombilerin sorunsuz çalışma sisteminin sürekliliği için yılda en az bir kez bakımının yapılması önemlidir. Cihaz bir yıllık çalışma yükünden kurtulur ve sıfır cihaz ayarında çalışmaya devam eder. Düzenli bakımlar soğuk kış aylarında kombinin arızalanması ile ortaya çıkacak mağduriyetlerinde önüne geçer. Bakım çalışmalarında kombinin A’dan Z’ye tüm parçaları temizlenir. Aşınmalar varsa yenilenir. Gaz ayarları kontrol edilir. Düzenli bakımlar sayesinde kombilerde büyük arızalarında önüne geçilebilir. Özellikle biriken küçük sorunlar, ilerki aşamalarda parça değişimlerine uzanan çok daha masrafları ve cihazın ömrünü kısaltan uygulamalara neden olabilir.

Nilüfer Kombi Tamir Fiyatları

Elektrik tesisatı ve yapılmayan bakımlardan dolayı kombilerde çeşitli arızalar ortaya çıkabilir. Çalışır durumda iken ısıtmıyor, patlamalı bir şekilde yanıyor, su açıldığında petekler otomatik ısınıyor ya da radyatörlerin altı sıcakken üstü soğuk olabiliyor. Bu gibi arıza durumlarında kombinizin elektrik tesisatında sorun yok ise ve su ayarında herhangi bir sorun bulunmuyor ise Nilüfer kombi servisi firmamızdan destek almanız önemli olacaktır. Her arıza durumu içte oluşan farklı bir sorun nedeni ile gün yüzüne çıkabilir. Cihazınızın çalışma düzenini iyi bilmeli ve oluşan aksilikler iyi bir şekilde değerlendirilerek uzman yardıma başvurulmalıdır. Gerekli durumlarda parça değişimi yapılabilir. Bu durumlarda Bursa kombi servisi ile orijinal yedek parça kullanımı cihazınızın veriminde performans değişimi oluşturmayacaktır.

Hizmet Verdiğimiz Mahalleler

Ertuğrul ,Kayapa ,Kızılcıklı ,Konak ,30 Ağustos Zafer ,Demirci ,Esentepe ,Fadıllı ,Fethiye ,Gökçe ,Gölyazı ,19 Mayıs ,Kurtuluş ,Kuruçeşme ,Kültür ,Makşempınarı ,Minareliçavuş ,Odunluk ,Özlüce , ,Hasanağa ,Işıktepe ,İhsaniye ,İnegazi ,İrfaniye ,Kadriye ,Karacaoba ,Karaman ,Konaklı ,Korubaşı ,23 Nisan ,Alaaddinbey ,Altınşehir ,Doğanköy ,Dumlupınar ,Tahtalı ,29 Ekim ,Unçukuru ,Üçevler ,Üçpınar ,Ürünlü ,Yaylacık ,Yolçatı ,Yüzüncüyıl,Ahmet Yesevi ,Akçalar ,Ataevler ,Atlas ,Ayvaköy ,Badırga ,Balat ,Balkan ,Barış ,Başköy ,Beşevler ,Büyükbalıklı ,Cumhuriyet ,Çalı ,Çamlıca ,Çatalağıl ,Çaylı ,Dağyenice ,Görükle ,Gümüştepe ,Güngören

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (3 Oy Verildi, Ortalama: 5,00 out of 5)
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bizlere info@bursakombitamirservisi.com mail adresimizden yada 0534 044 11 81 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın