Nilüfer Beyaz Eşya Servisi

Nilüfer beyaz eşya servisi evlerimizde yoğun oranda kullanılan hatta olmazsa olmazlarımızdan biri olan beyaz eşyalar da zaman zaman arıza göstermekte ve servise ihtiyaç duymaktadır. Beyaz eşyalar, elektronik aletler kategorisinde olduğu için kendi kendinize tamir etmeye çalışmanız ya da uzman olmayan birinden yardım almanız daha büyük hasarlara sebep olabiliyor. Bursa’nın ilçelerinden biri olan Nilüfer’de birden çok beyaz eşya servisi mevcuttur. Ancak en kaliteli ve profesyonel hizmeti veren firmamız Nilüfer beyaz eşya servisi şubesi ile tüm beyaz eşya arızaları tarafımızca profesyonel olarak çözüme bağlanmaktadır. Teknik ekibimiz deneyimli olup, 7 gün 24 saat beyaz eşya tamiri hizmeti vermektedir. Beyaz eşyalarınızın sadece tamiri ile ilgilenmiyor aynı zamanda düzenli bakımı ile ilgili işlemlerde de sizlere destek sunuyoruz.

Nilüfer beyaz eşya servisi, tamir hizmeti veren Teknik 16 en uygun fiyatlarla uzman kadrosuyla hizmet vermektedir. ☎ 0534 044 11 81

Sıklıkla arıza veren beyaz eşyalarımızdan biri olan çamaşır makineleri genellikle tıkanıklık, su almama ve kazan arızaları vermektedir. Düzenli temizlik ve bakım isteyen bir diğer beyaz eşya ise kombi modelleridir. Kombiniz özellikle kış aylarının başlamasıyla birlikte sorun çıkarmaktadır. Bu durumun yaşanmaması adına bakımının düzenli olarak yapılması gerekmektedir. Bulaşık makinelerinde ise bulaşıkların kaba pisliğinin temizlenmeden makineye koyulmasıyla oluşan tıkanma problemleri ortaya çıkmaktadır. Buna benzer pek çok konuda arıza yaşadığınız takdirde beyaz eşyanızın marka ve modeli ne olursa olsun Nilüfer beyaz eşya servisi hizmetinizdedir. Firmamız teknik servis ekibi ile adresinize gelerek kısa sürede profesyonel çözümler üretmektedir. Firmamızın yıllardan gelen tecrübesine ve kadromuzun uzmanlığına dayanarak tamirde garanti hizmet sunuyoruz.

Nilüfer Beyaz Eşya Tamiri

Firmamız, teknik ekibi uzmanlık alanlarına göre yönlendirmektedir. Bu noktada hizmet içi eğitimlerini tamamlayan teknik ekip servisimiz, kaliteli ve kusursuz hizmeti ayağınıza kadar getirmektedir. Her türlü arıza, bakım ve onarıma ihtiyaç duyduğunuz anda yardımınıza yetişiyoruz. Canlı destek ekibimiz ve Nilüfer beyaz eşya servisi personelimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Önceliğini müşterilerinin memnuniyetine adayan firmamız, sektöründe profesyonel hizmetin önde gelen isimlerinden biri olmayı başarmıştır. Bakım ve onarım hizmetlerinden sonra herhangi bir arıza ile karşılaşmayacağınız konusunda garanti veriyoruz. Garantili hizmet standartlarımız ile birlikte müşterilerimize hizmet etmenin gururunu taşıyoruz.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Oy Verildi, Ortalama: 5,00 out of 5)
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bizlere info@bursakombitamirservisi.com mail adresimizden yada 0534 044 11 81 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın