Bursa Petek Temizleme
Bursa Petek Temizleme
Bursa Petek Temizleme

Bursa Petek Temizleme

Bursa petek temizleme kış mevsimi tam anlamı ile yaşanılan bu aylarda evlerimizde ısınma aracı olarak kullandığımız kombilerin ulaştırma aracı olarak kullanılan peteklerin temiz olması her açıdan önemli bir rol oynar. En önemli rolü ısınma faturalarına yansıyacaktır. Boruların içerisinden geçen ve peteklerin ısınmasını sağlayan suyun temiz ve rahat şekilde devir daim yapması ve ısınan suyun peteklere ulaşması hem kombiyi zorlamayacak kombinin daha fazla efor sarfiyatı yapmaksızın daha az ısınma faturasıyla verimli şekilde evler ısınacaktır. Kombilerin sık sık bozulması ya da arızaya geçmesi Bursa petek temizliği yapılmaması çok büyük rol oynar burada oluşan tortular kombinin içerisindeki motoru zorlayacağı için zamanla arızalara yol açacaktır. Kombi tamiri masraflı bir süreçtir.

Bursa Petek Temizliği

Bursa petek temizleme çok kolay ve bir gün içerisinde tamamlanan işlemlerdir. Yetkili firmaların gözetimi altında tamiri yapılması bir sonraki yıla kadar güvenli şekilde kullanılması açısından önemli faktördür. Petek temizliği yapılmasını gerektiren birden çok nedenleri mevcut olup en önemli sebepleri suyun dolaşım yapması zamanla su da bulunan kireç tortusunun boru ve peteklere zamanla yapışmasına neden olur dolayısıyla zamanla kalın bir katman oluşturması peteğin verimli şekilde ısınmasını zamanla engelleyecektir. Bu durumun sonucu olarak kombi modellerinin daha fazla çalışarak olması gerekenden fazla güç ve gaz harcamasına sebep olacaktır. Ayrıca yaz aylarında en az 3-4 ay kombi kullanılmadığı için içinde dolaşım yapan su zamanla kuruyacak ve yine peteklerde biriken tortu tıkanmalara yol açacaktır.

Bursa petek temizleme işlemi sırasında yetkili kişiler yanlarında getirdikleri özel temizleme makineleri ile peteklere özel temizleme işlemleri yapmaktadırlar.

Bursa Petek Temizleme Fiyatları

Bu işlemleri gerçekleştirme esnasında tüm vanaları kapatırlar ve evde bulunan petekleri teker teker temizlemeye başlarlar petek temizleme için kullanılan maddeler duruma göre değişkenlik gösterebilecektir. Yetkili firma bu konuda kontrolleri yaparak ona göre bileşim kullanacaktır. En son aşamasında gereken genel kontroller yapılarak tekrar kombiyi hayata geçirirler. Bu işlem sadece bu işi yapan yetkili firma ve kişilerin yapması çok önemlidir aksi takdirde istenmeyen kötü durumlarla karşılaşılabilir. Peteklerin cinsi şekli boru yapıları temizlik işlemlerinde kullanılacak araçlar için de farklılık gösterecektir. Her yıl yapılan petek temizliği sayesinde ısınma işleminin ana beyni olan kombi cihazının da ömrünü uzatacaktır. Petek temizliği Bursa petek temizleme fiyatları servis bakımı fiyatları konusunda yapılan ince işçilik ve yukarıda belirttiğimiz sebeplerin yaşanmaması için gerçekten çok uygun fiyatlar ile gerçekleşmektedir.
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Oy Verildi, Ortalama: 5,00 out of 5)

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bizlere info@bursakombitamirservisi.com mail adresimizden yada 0534 044 11 81 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın