Bursa Klima Servisi
Bursa Klima Servisi
Bursa Klima Servisi

Bursa Klima Servisi

Bursa klima servisi şubesi olarak firmamız müşterilerine sunmuş olduğu hizmetlerde profesyonel çizgilerden ödün vermemektedir. Yıllardan gelen tecrübemiz ve profesyonel hizmet anlayışımız ile birlikte klima bakım ve onarım işlemleri yapıyoruz. Teknik ekibimiz alanında uzman olup, tecrübe sahibi personelden oluşmaktadır. Uzmanlık standartları yüksek olan personelimiz ise arıza veren klimanın problemini nokta atışı bulup, hızlı çözüm yöntemleri geliştiriyor. Teknik ekibimiz ve müşteri temsilcimiz 7 gün 24 saat Bursa klima servisi hizmet vermektedir. Güvenilir ve garanti hizmet sunan firmamız uygun fiyat avantajlarıyla sunduğu profesyonel hizmet kalitesi sayesinde müşterilerini oldukça memnun etmektedir. Soğutma yapmayan, arızalanan ya da düzenli bakım ihtiyacı olan klima marka ve modelleri için profesyonel servis hizmetleri veriyoruz. Sorununuz aynı gün içinde çözüp, güven ve memnuniyetinizi kazanıyoruz.

Bursa Klima Tamiri

Bursa ve çevresinde tüm ilçelere hizmet veren firmamız vermiş olduğu hizmetlerin garantisini de vermektedir. Marka ve modeli ne olursa olsun bozulan klimalar için onarım noktasında işçilik garantisi veriyoruz. Klima montaj, bakım ve onarım işlemlerinde vermiş olduğumuz teminat sayesinde müşterilerimizin tamamının güvenini kazanmayı başardık. Uygun fiyat avantajlarıyla klima bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştiren Bursa klima tamiri fiyatları dilediğiniz her an yardımınıza yetişmektedir.

Profesyonel ekibimizin kullanmış olduğu parçalar orijinal parçalardır. Bu sebeple uzun süre arıza yapmaz ve gerekli güvenliği sağlar. Eskiyen ve arızalanan orijinal parçaların yerine orijinal olmayan bir parça yerleştirmek zaman kazandırmaktan başka bir işe yaramayacaktır. Arızanın en kısa sürede tekrar edeceği de bilinen bir gerçektir.

Bursa Klima Servis Fiyatları

Bursa klima tamiri firmamız yıllardan gelen tecrübesi ve ekip performansı ile müşterilerinin memnuniyet çizgisinde kalmayı başarmıştır. Hizmetlerimizde garanti güvencesi müşteri memnuniyetini de güvence altına almaktadır. Klima bakım, onarım, yedek parça değişimi gibi pek işlemi itinayla yerine getiriyor oluşumuz ve sağlam kadromuz müşterilerimizin gözünde tercih edilme gücümüzü artırmaktadır. Özellikle Bursa'nın tüm ilçelerine hizmet veren firmamız yoğun talep ve istek görmektedir. Senede bir kere bakıma ihtiyaç duyan klimanız için bütçenize uygun çözümler geliştiriyoruz. Her yıl klima bakım masrafından kurtulmanızı sağlayacak kadar uygun fiyat avantajlarıyla hizmetinizdeyiz. Marka ve modeli ne olursa olsun, teknik ya da kullanıcı hatası fark etmeksizin, klimanızı anında onarıyor aynı gün hizmet veriyoruz. Firmamızın problemleri çözmede göstermiş olduğu hızı ve kaliteli hizmet anlayışı sektörde Bursada klima servisi şubemizi ön plana çıkarıyor. Sektörün önde giden isimlerinden biri olan firmamız sizlere hizmet etmenin mutluluğunu taşıyor.
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Oy Verildi, Ortalama: 5,00 out of 5)

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bizlere info@bursakombitamirservisi.com mail adresimizden yada 0534 044 11 81 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın