Bursa Eca Kombi Servisi

Bursa Eca kombi servisi bakım ve tamirini yapmaktayız. Uzman ekibimizle ve hızlı çözüm anlayışımızla Bursalı ev sahiplerine hizmet veriyoruz. Randevu ve arıza kayıt sistemi ile çalışıyoruz. Bursa kombi servisi ve ilçelerine hizmet sunan servisimiz, mobil servis ekibiyle seri şekilde cihaz sorununu çözmektedir. Cihazın düzgün çalışması sağlandıktan sonra bir yıllık garanti süresi veriyoruz.

Bursa Eca Servisi

Bursa Eca kombi servisi

Bursa Eca kombi servisi bakım ve tamirini yapmaktayız. Uzman ekibimizle ve hızlı çözüm anlayışımızla Bursalı ev sahiplerine hizmet veriyoruz.

Bursa Eca servisi, Türkiye’de doğarak bir dünya şirketi olan Elginkan Holdingi, ürettiği ECA marka ürünlerle evlerin vazgeçilmez markası olmuştur. Evlerin ısıtılmasında ve sıcak su kullanımında kombiler de üretmektedir. Yoğuşmalı ve konvensiyonel olarak iki türde kombi üretiyorlar. Yoğuşmalı modeller; Felis, Kronos (yeni model), Confeo Premix, Scot, Proteus Premix’dir. Konensiyonel modeller; Confeo Plus, Proteus Plus Blue ve Confeo Dijital’dir. Uygun fiyatlarıyla, uzun ömürlü ve yüksek verimliliğiyle kombiler evlerin vazgeçilmez markası olmuşlardır.

Satış sonrası kurulum hizmeti de sunan servisimiz, kombinizi kurup, ilk çalıştırmayı yaparak hazır hale getirmektedir. Kurulum sırasında, kutudan çıkan orijinal parçalar kullanılmakta, gereksiz tahrifatlar yapılmamaktadır.

Bursa Eca Kombi Tamiri

Bursa Eca kombi tamiri, kombi bakımı nasıl yapılır?: Kombilerin daha uzun ömürlü olması ve yüksek verimlilikte çalışmaya devam etmesi için periyodik olarak her yıl bakımının yaptırılması gerekmektedir. Kombinizin verimliliğinin devamı için Bursa Eca kombi servisi olarak bakım hizmeti de veriyoruz. Özenle ve titizlikle yapılan bakım hizmetimiz sonunda kombiniz ilk günkü gibi verimli çalışmaya devam edecektir.

İlk iş olarak kombinin içindeki su boşaltılır. Genleşme tankı havasının 0.75 mbar olması sağlanır. Yanma odası, brülör, fan, kalorifer dönüş filtresi ve kombi genel temizliği yapılır. Sökülen parçalar yerine takılır. Kombiye su basılır. Gaz ayarları ve sızdırmazlık testi yapılır. İlk kullanım ev sahibi önünde yapılarak teslim edilir. Servis formu düzenlenerek kombi sahibine imzalatılır.

Bursa Petek Temizleme Hizmeti

Bursa Eca kombi servisi olarak bakım ve tamir dışında petek temizliği hizmeti de sunuyoruz. Zamanla petekler yeterli ısıtmayı yapamamaktadır. Petek temizliği yaparak sağlıklı ısınma yapmanızı sağlıyoruz.

Unutulmamalıdır ki daha az doğalgaz faturası ödemek istiyorsanız kombi bakımı ve petek temizliğini periyodik yaptırmalısınız. Uygun fiyat politikamızla, orijinal yedek parça kullanımı ve çözüm odaklı anlayışımızla sizlerin daima yanındayız.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Oy Verildi, Ortalama: 5,00 out of 5)
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bizlere info@bursakombitamirservisi.com mail adresimizden yada 0534 044 11 81 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın