Bursa Bosch Kombi Servisi

Bursa Bosch kombi servisi olarak müşteri memnuniyetini amaç edinmiş, uzman kadromuzla Bursa kombi servisi genelinde hizmet veriyoruz. Kış aylarında yoğunlukla ihtiyacımız olan kombi sistemlerimiz yıllık olarak bakımdan geçmeli ve periyodik olarak kontrol edilmelidir. Markamızın kalitesi, yetkili servisler tarafından yapılan bakımlarla devam edebilir. Bu konuda yetkili olmayan firma ve servislere lütfen itibar etmeyiniz.

Bursa Bosch Servisi

Bursa Bosch kombi servisi

Bursa Bosch kombi servisi olarak müşteri memnuniyetini amaç edinmiş, uzman kadromuzla Bursa kombi servisi genelinde hizmet veriyoruz…

Bursa Bosch servisi 7/24 verdiğimiz müşteri hizmetleri servisimiz ile, yardıma ihtiyacınız olduğunda yanınızdayız. Kombinizde oluşan sorun ile ilgili çağrı merkezimize ulaşan her talep, görevli çağrı merkezi elemanımız tarafından kabul edilecektir. Arıza talep formu oluşturularak, ilgili uzman servis ekibimize iletilecektir. İletilen forma göre, tamir, servis, bakım türlerine göre ayrılan hizmet içeriğimiz ile, aciliyet durumuna göre gün ve saat bildirilerek, ilgili teknik personelimiz tarafından müşterinin sorununa müdahale edilir.

İlk kontrol sonrası sorun, ayrıntılı bir şekilde arıza kontrol-tespit formumuza işlenir. Bursa Bosch kombi servisi bu aşamada müşteriye, arıza ile ilgili durum ve yapılması gereken işlem aktarılır. Müşterinin isteğine göre tamir, bakım ya da parça değişimi sağlanır. Yapılan tüm işlemler ilgili forma işlendikten sonra, müşteri ve teknik servis elemanı tarafından imzalanarak formun bir kopyası müşteride kalacak şekilde düzenlenerek teslim edilir. Teknik servis sürecimiz bu şekilde, tam müşteri memnuniyeti sağlanarak sonlandırılır.

Bursa Bosch Kombi Tamiri

Bursa Bosch kombi tamiri hizmet ağımız, Osmangazi, Yıldırım, Nilüfer ,Gürsu, ve diğer ilçeleri kapsamaktadır. Bosch markamız dahilinde, tüm modellerdeki kombiler için teknik servis hizmeti vermekteyiz.  Arıza müdahale hızımız, gidilecek yerin uzaklığına, trafik durumuna göre değişkenlik gösterebilir. Verilen hizmetin kalitesini ölçmek için, çağrı merkezimiz tarafından memnuniyet anketi düzenlenmektedir. Bu ankete katılımınız, marka ve servisimizin geliştirilmesi için bize yardımcı olmaktadır.

Uygun teknik servis fiyatları, modele uygun parça desteği, tamir, servis ve bakım hizmetlerinin bir bütün olarak verilmesi için gereken tüm altyapı ve personel desteğimizi, sektöründe öncü markamızın ışığında, daha fazla müşteriye hizmet verebilmek için kullanmaktayız. Prensip olarak, yapılan hiçbir eylemimizde, doğaya, insana ve çevreye zarar verilmemektedir. Memnuniyet kaynaklı çalışma düzenimizde,

Bursa Bosch kombi servisi çatımız altında, gereken bütün eğitimler ilgili personelimize verilmektedir. Sürdürülebilir bir hizmet kalitesi için teknik servisimizi gönül rahatlığıyla seçebilirsiniz.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Oy Verildi, Ortalama: 5,00 out of 5)
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bizlere info@bursakombitamirservisi.com mail adresimizden yada 0534 044 11 81 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın