Bursa Beyaz Eşya Servisi
Bursa Beyaz Eşya Servisi
Bursa Beyaz Eşya Servisi

Bursa Beyaz Eşya Servisi

Bursa beyaz eşya servisi, tamir işlemlerini çok büyük bir arıza olmadığı sürece cihazınızı atölyeye almadan evinizde onarımını yapmaktadır, değişen parça 1 yıl garantilidir.

Hayatımızı kolaylaştıran beyaz eşyalarımızı uzun yıllar randımanlı bir şekilde kullanmak için detaylı bir servise ihtiyacımız vardır. Nitelikli bir beyaz eşya servisçisi, satın alma ve kurulum sonrasında da ihtiyaçlarımız karşılayacak hizmet özeliklerine sahip olmalıdır. Ayrıca yetkili servislere yedi gün yirmi dört saat boyunca kesintisiz bir şekilde ulaşabilmeliyiz. Bu anlamda tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek olan Bursa beyaz eşya tamiri firmamız online kurumsal sitesi aracılığı sayesinde etkili ve hızlı bir şekilde hizmet almanın ayrıcalığını yaşarsınız. Büyük ve küçük ev aletleri, elektronik ve otomatik tüm cihazlarınızın onarım, kullanım ve yedek parça tedariki gibi tüm ihtiyaçlarını yetkili servisimiz aracılığı ile giderebilirsiniz.

Bursa Beyaz Eşya Tamiri

Bursa beyaz eşya servisi hayatımızda kalite seçimlerimizle başlar. Dünya çapında adından söz ettiren, en az iki yıl garantili A sınıfı beyaz eşyalarınız ile alakalı yaşayabileceğiniz tüm sorunlarda Teknik16 olarak hizmetinizdeyiz. A' dan Z' ye tüm beyaz eşya markalarının iç ve dış aksamları konusunda yetkin bilgi sahibi olan elemanlarımız yılların verdiği tecrübe kalite ve güveni sizlere bir arada sunmanın haklı gururunu yaşıyor. Piyasa koşullarının karışıklığından yararlanarak, müşterilerine faiş fiyat tarifeleri uygulamaya kalkan, bilmediğiniz sözde servislere rağbet etmemelisiniz. Aksi halde cihazlarınız daha fazla zarar görebilir ve gereksiz yere tamir ücreti ödemek zorunda kalabilirsiniz. Servisimiz tarafından aldığınız tüm hizmetler garantilidir. Bakım ve onarım çalışmaları sonrasında yaşayacağınız sorunlar ise firmamıza aittir. Hizmetlerimiz arasında; çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kombi, ocak, fırın, buz dolabı ve klima gibi tüm cihazların tamir işleri bulunmaktadır. Önde gelen beyaz eşya devlerinin fabrika ürünleri, alternatif hizmetler, değişim ya da eşyanın yenilenmesi gibi tüm konularda bizden yardım alabilirsiniz. Servisçilik hizmetleri son derece titizlik ve bir o kadar da dürüstlük isteyen hassas bir konudur. Mevcut web sitemize ya da servis noktalarımıza uğrayarak bizden talep edeceğiniz hizmetlerde Bursa beyaz eşya servisi olarak bir ön tespit yapıyoruz. Evlerinizde, iş yerlerinde ya da farklı yerlerde kullandığınız tüm cihazların arızası öncelikle yerinde tespit edilmeye çalışılır. Gerekli durumlarda, cihazlar adresinizden alınarak tamir noktasına transfer edilir. Arıza tespitinin akabinde, lazım gelen parça tedariki ile bakım onarım türünden tüm hizmetler hızlı bir şekilde faaliyete geçirilir. Müşterilerimize taahhüt ettiğimiz teslimat zamanına sadık kalınarak cihazlarınız adreslerinize tekrar iade edilir. Beyaz eşyaların bakımı, arıza olsun ya da olmasın periyodik aralıklarla yaptırılmalıdır. Böylece ekonomik ve pratik bir şekilde olası aksaklıkların önüne geçilerek, ileride yaşanabilecek mağduriyetler Bursa beyaz eşya servisi olarak ortadan kaldırılmış olur.
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Oy Verildi, Ortalama: 5,00 out of 5)

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bizlere info@bursakombitamirservisi.com mail adresimizden yada 0534 044 11 81 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın